Co uvidíte ve Svatbách? David má utajeného syna a Romeo se zamiloval!

V úterý se bude seriál Svatby v Benátkách doslova otřásat v základech. To by vás opravdu nenapadlo! Zatímco my, diváci, zjistíme, že nepoužitelný David Grábner má utajeného syna, Romeo se zamiloval a má s tím co do činění Olga. Podívejte se na exkluzivní sestřih z úterního dílu!

Každý úterý a čtvrtek na našich webových stránkách najdete exkluzivní sestřih z budoucího dílu. A tentokrát se máte na co těšit, protože to, co se stane v úterý, bude zcela nečekané. Speciální sestřih je pro ty, kteří už se nemůžou dočkat dalšího vyústění všech příběhů.

Nečekaná návštěva po devatenácti letech

Zubař David Grábner bude mít návštěvu, kterou by u něj nikdo nečekal. Davida navštíví učitelka matematiky z místního gymnázia Dagmar Kloudová, protože potřebuje zvýšit alimenty na svého devatenáctiletého syna. Syn je Davidův, zplodil ho společně s učitelkou během svých divokých let na gymnáziu. Lenka ani jeho okolí o jeho utajeném rodičovství nic neví. A David se to tak snaží nechat...

Drama se ovšem neděje jen v zubní ordinaci, ale i na statku u Drozdových. Když Olga dorazí společně s dětmi a Romeem na speciální grilování, zjistí, že je pozván i José, ale i pan učitel (velice známý Libuši). Libuše o jeho pozvání neví, Alois má pro ně totiž velké překvapení, které nezůstane bez následků.

Peníze a nová láska

Svatební salon je stále bez jakékoliv šance na to, že by zůstal na svém původním místě, Romeo pilně shání prostory a Lola se snaží sehnat peníze pro to, aby mohla rozjet nový byznys v Praze. O peníze poprosí svého bývalého manžela Anteho, který se však ukáže jako velice nevychovaný. Další možností je poprosit o finanční injekci bývalou klientku, milionářku, která právě teď bojuje s rakovinou. Ta se ovšem rozhodne, že podnikání ubírá jen život a k ničemu nevede – a Lole nepůjčí. Další možností je Ivan, Lolin milenec, který byl sám před pár měsíci na dlažbě. Tomu se však poslední dobou daří více než skvěle, půjčí Lole?

Největší šok však zažijete u Romea. Ten řekne jedno sladké tajemství právě Olze...

Sledujte Svatby v Benátkách každý den ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.