Co vám do nového roku přejí (nejen) hvězdy Svateb v Benátkách?

Nový rok, to není jen mohuté veselí za zvuků petard. Rok 2015 může znaenat i nový začátek. Co vám přejí do nového roku tváře televize Prima, na to se můžete podívat ve videu. Petra Hřebíčková s Martinem Krausem vzali svoje přání opravdu vážně:-)

Zdraví, štestí a lásku. To patří mezi zcela základní body k šťastnému novému roku a tyto slova obsahují každé přání, které z lásky říkáme nejen našim nejbližším, ale i sami sobě.

Herečka Petra Hřebíčková, jež v roce 2014 začala natáčet nový primácký seriál Svatby v Benátkách, popřála divákům hlavně hezké Vánoce: "Popřála bych divákům hlavně klidné a veselé vánoční svátky. Aby se milovali, a aby se hodně smáli."

Úsměv byl i pro seriálového kolegu Petry Hřebíčkové, Martina Krause, jednou z nejdůležitějších "propriet" pro následující rok 2015: "...protože úsměv je odrazem všeho dobrého na světě, a pokud se smějeme, tak je nám dobře," vysvětluje herec Svateb v Benátkách.

Podívejte se na všechny přání našich primáckých hvězd:

Co nás čeká podle hvězd?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.