Co vás čeká v budoucích dílech Svateb v Benátkách?

Televize Prima dnes představila nové podzimní schéma. A samozřejmě se novinky nevyhnuly ani seriálu Svatby v Benátkách. Co nového vás čeká v budoucnu? Jaké nové postavy zamíchají s dějem? Pojďte se podívat!

Svatby v Benátkách nejsou jediný seriál, který televize Prima představila a představí. Více o novém podzimním schématu se můžete dozvědět TADY.

Teď se ale vraťme zpátky do Benátek, kde se dějí ty nejkouzelnější svatby a s humorem. V následujících dílech vás totiž čekají nové postavy a nové příběhy. V poslední době se setkáváte s postavou, gynekologa Koníčka (Vladimír Beneš), který měl kdysi poměr s tvrdou a nesmlouvavou Sabinou Beranovou (Stanislava Jachnická), ta odmítla jít na svatbu vlastní dceři, protože si brala právě syna benátského gynekologa. Jejich vztah se bude, jak sami uvidíte, ještě vyvíjet!

Na scéně se objeví nový zubař a lékařka

V dalších dílech však uvidíte i kompletně nové postavy, které mohou zamíchat s dějem! Takovou postavou bude bezkonkurenčně doktor Brom, kterého si zahraje herec Tomáš Měcháček. Popis doktora Broma by zněl asi takto: Kamarád taky rád. Doktor Brom je sice charismatický muž, profesí zubař, ale má také speciální nároky na ženy. Nároky, aby ony na něj něměly žádné nároky.

"Viktor Brom je specialista na zubní zákroky. Se ženami má velmi materialistické vztahy. Svádí koho může, i přesto, že je ženatý. S každou přítelkyní si nastaví jasná pravidla. Žádné telefony, ani esemesky a podobně. Překvapivě to funguje," prozrazuje Tomáš Měcháček o své seriálové postavě více.

Svatby v Benátkách – Kateřina Janečková si brala svého reálného partnera. Foto: archiv Prima

Doktorku Míšu Krátkou si zahraje Kateřina Janečková. A jak vám už teď můžeme prozradit, paní doktorka bude mít opravdu velice speciální svatbu. Bere si totiž svého partnera ve vysokém stupni těhotenství a během obřadu dostane porodní bolesti! Naštěstí jí svědčí vedoucí porodnice. Třešničkou na dortu je, že si Kateřina Janečková v seriálu bere svého reálného partnera ze života Radima Jíru. Ti dva si během natáčení dělali legraci, že svým přátelům pošlou společnou fotku ze (seriálové) svatby, aby je trochu vylekali.

Sňatky z rozumu?

Další vtipnou dvojicí bude Lucie Benešová, která si vezme Zdeňka Mahdala. Lucie hraje vychytralou slavnou herečku, zatímco Zdeněk si zahraje ministra kultury. Ti dva svým partnerstvím však vyvolají v médiích skandál, a proto budou muset nafingovat vlastní svatbu, aby se mohli v klidu vzít. A tak musí nalézt své dvojníky!

Vedle Jitky Smutné uvidíte Ondřeje Kavana

Že svatba není jen pro mladé a zamilované, to dokáže dvojice herce Petra Pelzera a herečky Libuše Švormové. Jejich seriálová svatba se s ohledem na věk odehraje přímo v domově důchodců. Jedno z nejbláznivějších natáčení si celý štáb užil ve chvíli, kdy natáčeli svatbu nudistickou. Syn pošťačky Boženky (Jitka Smutná) si bere svoji vyvolenou Soňu. Produkce se tentokrát hodně zapotila, musela totiž sehnat minimálně dvacítku nahých komparzistů!

Sledujte dál Svatby v Benátkách, jak vidíte sami, ještě se máte na co těšit! Další díl uvidíte už tuto neděli ve 20:15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.