Čtvrteční Svatby odkryjí minulost Arlety

Čtvrteční díl Svateb v Benátkách bude tak trochu o minulosti a velké budoucnosti. Lenka přijede z porodnice a diváci poprvé uvidí malého Tomáška. Na Arletu čeká pro změnu v ordinaci její minulost...

Postavu Zuzany Slavíkové, která v seriálu hraje sestřičku Davida Grábnera, diváci příliš dobře neznají. Její rozepře s Jonášem se sice uklidnily, ale jinak je Arleta doslova nepopsaný list papíru. Ve čtvrtek poznáte, že ani Arleta nebyla v minulosti svatá a mohla by toho ještě hodně vysvětlovat. V ordinaci na ni čeká její bývalý manžel a otec dcery, kterého dlouhých dvacet let neviděla...

Lola je stále nesmírně nešťastná z rozchodu s Milánkem. Musí osobně přijet a Drozdovým říci, že zrušila svatbu. Drozdovi jsou v šoku, ale snaží se ji rozveselit slivovicí. Ivan ji pak musí totálně opilou odvést do svatebního salonu, kde se Lola přizná, že asi ztratila toho nejlepšího chlapa na světě. Ani Milánek se necítí úplně nejlépe, i když se snaží stále flirtovat s ženami. Jednou takovou je i Romeova Kamila.

Filip je pod drobnohledem

Filip je pod drobnohledem maminky. Paní Krejzová se rozhodla, že osamělého Filipa teď namotivuje k tomu, aby se rychle vrátil do normálního života. Vzniknou vtipné hádky. Paní domácí není sama, která by nejraději ovládala život svých dětí, ani maminka švadleny Heleny si nedá pokoj. Helenu uvidí s jejím novým přítelem a snaží se vyzvídat. Helena je však stále zmatená, co jejich vztah vlastně pro televizního producenta znamená.

EXKLUZIVNÍ SESTŘIH:

José má konečně výstavu

José se konečně dočkal své události. Celá rodina se chystá do Prahy na jeho výstavu obrazů. Emmička má teplotu, a tak s ní doma zůstane Libuše, která se potají učí na zkoušku autoškoly. Nikomu nic neřekne!

Malý Tomášek přišel domů

David si s Lenkou konečně přivezli malého Tomáška domů. Marika s Arletou se jdou na miminko podívat. Dojde k trapnému momentu, kdy Arleta nevědomky poznamená, že Tomášek je celý tatínek. Otcem je ovšem Viktor. Je vidět, že David se svou rolí ještě není úplně ztotožněný. Bude si muset s Lenkou promluvit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.