Čtvrteční Svatby v Benátkách? Lola dostane kopačky

José je zcela pohlcen svým novým koníčkem. Otcovství mu teď momentálně přijde jako ta nejkrásnější věc na světě a své nové role si plnými doušky užívá. Bude to rozmazlovací tatínek? Zatímco Ivan je přichycen při činu svou vlastní dcerou...

José funguje pro dvojčata jako jejich učitel, řidič a vychovatel v jednom. Tenhle sexy cizinec si roli otce představuje tak, že bude duchovně rozvíjet své vlastní děti. A proto jim dovolí veškeré extrémní věci, které by jim maminka nikdy nedovolila. Výsledek? Pomalu ale jistě přebírá z rukou Olgy cenu za nejoblíbenějšího rodiče vůbec. Olga supí, protože José nevědomky podrývá její autoritu. A to má daleko horší starosti než jen její rodičovskou roli. S Lolou zase pomalu rozjíždějí svatební salon.

Ivan se rozejde s Lolou

Takové starosti se budou v budoucí době hodit i Lole, s kterou se Ivan rozešel. Ivan chtěl vycouvat už delší dobu, ale poslední kapkou byly "zapomenuté" voskové pásky na depilaci v jeho autě. Samozřejmě je viděla Marika, která tuší, že za novým autem stojí také nová žena. Ve chvíli, kdy se Ivan snažil s Lolou rozejít, je potkala jeho vlastní dcera. Ivan se to snažil zaonačit, ale nakonec v improvizaci zabodovala Lola. Ta si vymyslela však takovou věc, která už se nedá vzít zpátky...

Náctiletý Kája je právě na pomezí dospělosti a musí řešit se svým dědou krejčím Zeleným vážné problémy – jeho maminka je obětí násilníka, který ji doma psychicky šikanuje. Maminka se po minulém útěku z domu ke svému manželovi nakonec vrátí a chce všechny rodinné vztahy napravit. Opak se stane pravdou. Další vyhrocený spor.

David poznává svoji paní učitelku

Zdá se, že Davidovi se obrací život vzhůru nohama. Zatímco on tuto změnu a novou roli otce přivítal, Lenka ho zoufale sleduje. V zubní ordinace se znovu objeví jeho exmilenka Kloudová, která si jede pro syna. Honza se však odmítá stěhovat, chce zůstat u Davida, protože se v Benátkách zamiloval. A tak David pozve Kloudovou k sobě domů, kde si dají pár skleniček vína. A Lenka? Ta je vzteky bez sebe.

Sledujte Svatby v Benátkách na Primě ve 20.15 každé úterý a čtvrtek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.