Diváci řekli "ano" úspěšným Svatbám v Benátkách

Nový primácký seriál Svatby v Benátkách měl tuto neděli 29. června na Primě ve 20.05 premiéru. Skvělé seriálové obsazení, humor a příběhy o lásce nakonec přilákaly velké množství diváků. Děkujeme.

Seriál, kde jsou hlavním tématem svatby, byl vysílán v rámci Super prima neděle. Před premiérou Svateb v Benátkách totiž zcela poprvé uváděla televizní zprávy nová moderátoská dvojice Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle. Poté už diváci mohli sledovat nový seriál s hlavní hrdinkou Olgou Drozdovou, spolumajitelkou svatebního salónu, který vám zařídí kompletně celou svatbu na klíč. Olga přihlíží okolní rozkvétající lásce všude kolem sebe, sama ji však stále hledá.

Svatby v Benátkách sledoval skoro milion diváků!

Přestože Svatby v Benátkách konkurovaly zavedenému seriálu Doktoři z Počátků, primácký seriál úspěšně oslovil 982 tisíc diváků v CS 15+ (share 24,60 %). V cílové skupině 15–54 byl nejsledovanějším pořadem (share 24,42 %), kde porazil i poslední předprázdninový díl Doktoři z Počátků. „Těší nás úspěch u diváků a právě těch mladších,“ uvedl Roman Mrázek, programový ředitel FTV Prima. „Důkazem zájmu o seriál jsou i četné žádosti ze strany diváků, na základě kterých jsme se rozhodli nasadit reprízu prvního dílu již na úterý 1. července do hlavního vysílacího času,“ dodal Mrázek.

Super Prima neděli úspěšně zakončila Hřebejkova komedie Svatá čtveřice, kterou můžete sledovat zdarma online na Prima Play.

Nestihli jste první díl Svateb v Benátkách? Podívejte se na Prima Play TADY.

A pokud milujete televizní obrazovky více než monitory, nenechte si ujít tento díl již v úterý ve 20.15 na Primě. Opakujeme přímo pro vás!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.