Seriály a filmy

27. května 2014 11:40

Gabriela Gabrielová

Dvě milovnice jako matka s dcerou

Milovnice divadla Libuše Drozdová v podání Hany Gregorové a milovnice svateb a všeho, co se jich týká, Olga Drozdová v podání Petry Hřebíčkové se sejdou jako matka s dcerou v našem novém serilálu Svatby v Benátkách.

Petra bude ve Svatbách v Benátkách hrát Olgu Drozdovou, spolumajitelku svatebního salonu, trochu romantickou, empatickou a příjemnou ženu, která sice druhým lidem zařizuje svatby, ale sama má s láskou spíš trable.

„V poslední době jsem měla štěstí spíš na mazané zlatokopky nebo praštěné holky, tak si užívám milou a příjemnou Olgu, která nejde po penězích, ale zásadní je pro ni v životě najít lásku. Je mi sympatické i to, že je aktivní, žádná fňukna. Líbí se mi také její seriálová rodina, která je poměrně různorodá a není v ní nuda. Olžini rodiče žijí na statku. Táta chová králíky, máma miluje divadlo, bratr je herec. Mám štěstí nejen na skvělé herecké kolegy, ale výborné a moc šikovné jsou i mé seriálové děti. Já sama ještě děti nemám, o to víc mě baví s nimi hrát,“ říká o své roli Petra Hřebíčková.

Zatímco Olga je romantická a ráda se zasní, její seriálová matka Libuše je žena pragmatická a život si umí užít naplno a se vším všudy. Hanu Gregorovou tato role moc baví. „Libuše sice na život na vesnici někdy trochu nadává, ale vlastně má zdejší lidi ráda a ještě raději je občas provokuje. Není žádná snobka, spíš tak trochu pozérka. Jako milovnice divadla ze sebe občas dělá chytrou a ráda si drží svou úroveň, zásadně chodí upravená a nalíčená a užívá si, jak po ní chlapi koukají. Na druhou stranu pomáhá dceři s dvojčaty a je to právě Libuše, kdo rodinu drží pohromadě,“ říká o postavě Libuše Hana Gregorová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.