Extra střih ze čtvrtečního dílu: Filip se poprvé setká s Josém!

Olga zatím Josému zcela nepropadla. Jeho kouzlu se však nedá odolávat dlouho. Vypadá to, že i po tvrdém odmítnutí na statku u Drozdů se José nevzdává. Olga ho najde ve svatebním salonu, kde učí tančit nejen její děti, ale i Lolu, která je přímo očarovaná. A do toho přichází Filip...

Filip ve dveřích potká sexy Pivodu, který je stejně tak překvapený jako Filip. Oba dva se představí a oběma je jasné, s kým mají tu čest. José si tak konečně objasní, proč ho Olga odmítá. Olga v rozpacích zmizí s dětmi i do bytu, ale Filip se začne bát o své výsadní právo milence v jejím životě. Má proč?

Olga ho sice velice vychytralým způsobem pošle s jeho žárlivými pokusy domů k manželce, ale je vidět, že Filipovi cizinec ze Španěl nedá spát. Přestože mu Olga nic neřekla, tuší, že spolu před lety něco měli. Olga tajuplně mlčí. Do svatebního salonu se vrací i manažer, který si hodlá brát nevěstu, jež to už nějaký ten pátek táhne s Romeem. Je do něj bláznivě zamilovaná a pronásleduje ho. Ve svatebním salonu udělá pořádnou scénu, z které se nevyvleče ani Don Juan Romeo.

Ivan a jeho slavná kudlanka

Ivan se mezitím vrací do podvědomí díváků, kteří ho dříve znali jako seriálového herce. Tentokrát v úplně jiné roli. Ani jeho dcera netuší, že Ivan si pomalu, ale jistě na internetu díky dabování animované kudlanky získává nečekanou slávu. Dokonce s ním přijede natáčet i štáb VIP zpráv včele s Laďkou Něrgešovou. Rozhovor se mu však trochu vymstí...

Výměna názorů Filipa a Josého

Olga začíná mít i problém se svými dětmi. Všechno vyvolal José, který je spontánně pozval do španělské Zaragozy, města, kde bydlí. Děti se nadchly, ale Olga o tom nechce ani slyšet. V jedné z hádek uhodí malou Emmu a je z toho úplně v šoku. Děti nikdy neuhodila, José se omlouvá, ale Olga už nechce nic slyšet. Ještě ten večer se Filip s Josém potkají v čajovně. A jejich setkání rozhodně nezůstane u slušného potřesení rukou.

EXKLUZIVNÍ VIDEO sestřih:

Čtvrteční díl Svateb v Benátkách bude výživný. Sledujte primácký seriál již tento čtvrtek ve 20:15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.