Fakta: Jaký muž u Olgy právě teď vede?

Svatby v Benátkách – Kdo z mužů teď vede u Olgy?

Olga tento týden zažívá samé drama. Zatímco Romeo už oficiálně randí s krásnou Kamilou, ona se rozhodla, že bude sama. Single matka právě teď neprožívá jedno ze svých nejlepších období, přestože se o ni uchází Filip. Ke všem je chladná – až na jednoho muže...

Olga tento týden poznala krásnou a elegantní Kamilu, s kterou Romeo právě začal randit. Romeo se s ničím netají. A jako typický muž se z rozchodu oklepal daleko rychleji než Olga. Ta ho sice po návratu z Islandu odmítla, ale srdci viditelně ještě neporučila.

V úterý jste proto mohli vidět scénu, kdy se Olga rozplakala přímo ve chvíli, když Romeo s Kamilou odešel ze svatebního salonu na oběd. Romeo opravdu rychle zapomněl na jejich zasnoubení a lásku, která je kdysi spojovala.

Nic na náladě Olgy nemění ani fakt, že ji stále uhání Filip Krejza, který je pořád (a možná nadobro) opuštěný manželkou. Filip se rozhodl stát plnohodnotným otcem dvojčat, přestože oni milují nade vše Josého. Zároveň na Olgu tlačí, aby už dětem řekla konečně pravdu. S tím překvapivě souhlasí i José, jenž už se pomalu připravuje na fakt, že dvojčata ztratí.

Josého vyzrálý nadhled je sexy

Nicméně jeho nadhled nad celou situací Olgu zcela okouzluje. José je totiž typ muže, o kterého se žena může opřít. To dokázal i v jedné z posledních scén čtvrtečního dílu.

Zatímco Olga všechny svoje nápadníky a exnápadníky pěkně "stírá", José už v jejím životě hraje důležitou roli. Jak ho sama uklidnila, nechce, aby se na jejich vztahu po oznámení dětem, že není jejich otec, nic změnilo. Vypadá to, že jí José přes všechno to odmítání alespoň trochu přirostl k srdci.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO.

ALE! Josého reakce na to, že Olga byla na skleničce s Filipem, je poněkud zajímavá, když si vzpomeneme na fakt, že José právě teď žije s Marikou...

Pamatujete si na scénu, kdy se Olga poprvé potkala s Kamilou?

Pamatujete si na scénu, kdy Olga tvrdě odmítla Josého?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.