Filip mě překvapuje, co všechno je schopný udělat, říká Ondřej Veselý

Svatby v Benátkách – Rozhovor s Ondřejem Veselým

"Jeho hlavním problémem je, že je to velký slaboch," vysvětluje jeho představitel Ondřej Veselý. Jeho seriálová postava Filipa Krejzy se totiž nedá snadno zaškatulkovat. Poslechněte si, co si o něm myslí sám jeho představitel a jak vlastně prožívá čtení scénářů.

Podnikatel Filip Krejza v první řadě seriálu zamotal hlavu Olze, matce dvou dětí. Zlomil jí srdce, podváděl svou manželku a Olgu nenechal na pokoji ani v druhé řadě seriálu, kde se postaral o hlavní téma: otcovství dvojčat.

Olgu miloval čistě

Ve čtvrtečním dílu Svateb v Benákách se ukázalo, že testy otcovství zfalšoval kvůli tomu, že Olgu miloval a chtěl společný život s ní a jejími dětmi. Zkomplikoval tak život všem jeho nejbližším. "Vždycky to byl mamánek a rozhodnutí, která dělá, dělá zásadně na poslední chvíli, respektive přesně v dobu, kdy to všechno praskne. Jedna z mála věcí, která na něm ovšem kladná je, že Olgu velmi miloval. A miloval ji velmi čistě. Kromě toho má smysl pro humor a dokáže lidem pomáhat, " přemýšlí nad svojí seriálovou postavou Ondřej Veselý.

Jak se čtou scénáře Ondřejovi? Podívejte se na celý rozhovor:)

Sdílejte článek