Filip ponese následky za svoje lhaní. Eliška se rozhodla ho opustit

72. díl Svateb v Benátkách bude řešit hlavně obrovské následky, které vyplynou po velkém přiznání Filipa Krejzy. Ukázalo se, že laboratoř chybu neudělala, ale Filip ano. Jeho podlé chování neunese hlavně jeho manželka. Ani dvojčata ovšem nejsou v pořádku...

Jedno velké téma druhé série Svateb v Benátkách se konečně odkrylo. Ukázalo se, že Josého intuice byla celou dobu správná. Zatímco Olga pomýšlela nad tím, že laboratoř musela udělat chybu, José si byl jistý, že jediný, kdo udělal chybu, byl Filip Krejza. Ten se také kvůli své poslední záchraně přiznal Olze. Nikomu dalšímu však nic neřekl.

Ulhaný Filip a zmatené děti

Když Olga řeší s Josém, co Filip Krejza udělal, José se na první dobrou tváří klidně. Úplně jiná věc je ovšem to, když se dva kohouti potkají na jednom smetišti. Tentokrát v Korridě, kde José pracuje. José nevydrží Filipovu aroganci a oba dva se neskutečně pohádají. Filip má jediný (a nedostatečný) argument k celé kauze: je to jen mezi ním a Olgou. Pravdu ovšem nemá, protože ač se Olga snaží vysvětlit dětem, jak to tedy všechno je, děti ničemu nerozumí. Malý Dan se tak ukáže ve dveřích Filipa, aby se dozvěděl všechno sám. Filip by totiž mohl být krásný příklad, jak ponaučit děti, co je a co není morální.

Představitel Filipa Ondřej Veselý nad chováním své seriálové postavy kroutí hlavou. "Překvapuje mě, co Filip dokáže způsobit," diví se. Jeho povahu Ondřej odhadl dokonale. Podívejte se na rozhovor.

Eliška se rozhodla odejít

Informace, že dvojčata jsou skutečně Josého, zamávají s celou rodinou. Všichni si na Filipa brousí zuby a jiné usmrcovací prostředky. Jednou z nich je i Eliška, která tomu, co Filip udělal, vlastně zpočátku odmítá věřit. Následně však razantně sbalí kufry a plánuje se vrátit do Afriky. Filip u ní prohrál na celé čáře...

Velké věci čekají i Davida Grábnera, když uvidí svou těhotnou manželku Lenku, jak v horečkách vrávorá u kuchyňské linky. Je mu jasné, že porod už je tady! Porod Lenky bude takové malé drama s dobrým, nebo špatným koncem? To uvidíte už ve čvrtek.

Velké odhalení plánuje i Lola. Ta žije společně s Milánkem v obrovské lži. Milánek touží vychovávat dítě, ona raději podstoupila tajně sterilizaci. O adopci nestojí, stojí pouze o Milánka. Tak velké lži se ovšem nedají udržet dlouho. Lola vše prozradí. Milánek je zpočátku v šoku. Dokáže Lole odpustit?

To vše uvidíte na Primě ve 20.15 ve Svatbách v Benátkách!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.