Seriály a filmy

24. listopadu 2014 11:00

Petra Kloidová

Filip se rozhodne všechno Olze zkazit

Svatby v Benátkách spějí do konce první série. V úterý ve 20.15 uvidíte pokračování Filipova úsilí. Filip totiž tvrdí, že dvojčata Olgy jsou jeho, ne Josého. A chce to i dokázat. Olga ovšem s testem otcovství nesouhlasí...

Filip je momentálně bez Elišky, bez manželky, která by mu připravovala jídlo, a tak je závislý na mamince, jež se s ním akorát rozčiluje. Stejně jako on s ní. Sám jako kůl v plotě právě vymýšlí, jak se dostat znovu k Olze. Nenapadlo ho nic jiného než otcovství dvojčat. Pravděpodobnost toho, že on je otcem, se totiž s jeho argumenty začíná poněkud zvyšovat. Filip se rozhodne udělat DNA testy. Olga to však zcela odmítá, přece ví, kdo je otec jejích dětí. Filip se ji ale rozhodne obejít...

Svatba Šrámka a Boženky se ruší?

Julie s Ivanem zatím pořád bydlí na Špičce a jejich přítomnost je stále nevítaná. Ivan se však ke stěhování rozhodně nemá, musí zaskakovat za nemohoucího Aloise, který má zlomenou nohu. Zatím Libušina kamarádka Boženka připravuje svatbu se Šrámkem. Její extravagantní zlaté šaty však nejsou nic proti tomu, že jejího budoucího manžela poštípaly včely takovým způsobem, že svatba je v podstatě nemožná!

Marika mezitím prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života. Konečně se dali dohromady s Josém, který ji učí užívat si života plnými doušky. Marika říká, že v ní otevřel 13. komnatu.

Salon řeší sňatkového podvodníka

Květinářce, která se hodlala vdávat, zůstaly tak akorát oči pro pláč. Vypadá to, že její budoucí ženich je sňatkový podovodník, vylákal z ní už několik desítek tisíc a zmizel. Romeo se rozhodne podvodníka dopadnout a poprosí bývalého klienta – policistu.

Ten se se špatným svědomím se zrušenou svatbou rozhodne pomoci. A Lola? Ta mezitím randí s Milánkem. A Olga zanedbává své pracovní povinnosti, aby mohla s Romeem trávit co nejvíce času, společně vyrazí do Prahy.

Úterní Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.