Focení a Filip Blažek? Na dovolené je jako japonský turista

Rozhovor s Filipem Blažkem o focení

Filip Blažek si po Cestách domů zahraje milovníka žen a svateb. Jeho postava Romea se živí jako svatební fotograf. Focení je možná tou největší láskou Romea, ale jak je na tom Filip Blažek sám? Prozradil nám, že se z něj během dovolené stává japonský turista...

Filip Blažek je fotogenický muž a hlavně herec, jehož místo je hlavně před kamerou. Pokud už se má chopit foťáku, je to většinou na dovolených s vlastní rodinou. Což je poměrně pochopitelné, protože před objektivem má krásnou manželku s dcerou. Focení má však i svoje nevýhody, jak poznal sám. Vášeň zachytit naprosto všechny okamžiky rodinné dovolené ho totiž odsoudila k tomu vypadat jako klasický japonský turista.

Japonský turista, nebo Filip Blažek?

"Zas tolik příležitostí fotit jsem neměl, protože těch dovolených, kde bych mohl fotit tolik nebylo. Ale když jsem byl na své nejdelší dovolené, tak jsem si pořídil i foťák, že se tím budu zabývat, protože mě to bavilo. Pak jsem však zjistil, že jsem přišel o půlku dovolené, že jsem půlku dovolené koukal jenom do objektivu. Všeho s mírou," směje se představitel seriálového Romea z Benátek.

Touhu vyfotit všechny a všechno však nemá Filip Blažek jen na svých dovolených, ale hlavně v seriálu Svatby v Benátkách. Být svatebním fotografem je pro muže poměrně obvyklé povolání, seriálový Romeo si však svatby přímo užívá. Co za tím stojí? Filip Blažek za tím vidí poměrně zištný mužský důvod: "Romeo se zkrátka rád motá kolem ženských a ten svět ho něčím fascinuje. On je fotograf, takže v tomto prostředí asi loví kšeft a baby. Už je ale obezřetnější, protože je třikrát rozvedený," prozrazuje s potutelným úsměvem.

Před kamerou, za kamerou nikdo nesmí stát...

Jako herec se objevuje hlavně před kamerou, ale veškeré promo nového seriálu, které ho během premiéry seriálu čekalo, zvládá na jedničku. Být objektem v hledáčku sice není jeho hobby, ale rozhodně u toho netrpí.

Chcete důkaz, podívejte se na celé zákulisí promo focení Svateb v Benátkách:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.