Fotky ze zákulisí: rvačka Aloise a tetování!

Natáčení seriálových rvaček může být někdy opravdu vtipné, o to vtipnější je to v případě, že natáčíte v tak stísněném prostoru s tolika lidmi. Jen se podívejte na to, co se dělo během natáčení. Zachycujeme pro vás ty nejlepší momenty, kdy odkryjete pravé tváře našich seriálových hvězd.

Poslední týden byl ve Svatbách v Benátkách opravdu náročný. Alois si došlápl na pana učitele a ukázal celému světu fotografie, které zachycují učitele s Libuší na mezi. Jejich milostný akt se neobešel bez žárlivé scény a pěkné rvačky, v které asistovala celé rodina včetně Romea a Josého.

A když se konečně Libuše rozhodla vrátit po romantickém vyznání Aloise domů, tak se Alois přímo zbláznil a začíná Libuši plnit přání, které na ní vidí. Za prvé ji zaplatil namalovaný obraz, kde měla být úůvodně i s králíkama (ale to Libuše odmítla), za druhé si nechal vytvořit tetování s jejím jménem. Post hodný zamilovaného vysokoškoláka, ale Alois si prostě nedá říct!

Podívejte se do zákulisí natáčení a přípravy seriálových scén:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.