FOTOGALERIE: Jak se loučili herci s 2. řadou? Došlo i na slzy!

Druhá řada Svateb v Benátkách oficiálně končila svatební scénou Josého a Olgy. Konec druhé řady pro herce a herečky znamená také loučení kvůli seriálovým prázdninám. A vy se můžete podívat, jak společné momenty vypadaly.

Poslední scéna Svateb v Benátkách se natáčela poslední víkend v květnu. A přestože byly celý týden krásné teploty, celý štáb se mohl spolehnout na Murphyho zákon. Pršelo a foukalo přesně ve chvíli, kdy se představitelé seriálových rolí oblékli do svatebního na natáčení svatebních scén. Takže v meziobdobí, bez zapnutých kamer, se herci a hlavně herečky halili do teplých bot a péřových bund.

"Bude mi chybět celý štáb, natáčíme spolu bez přestávky přes rok, takže si na celý štáb zvyknete, zvlášť když jsme skvělá parta," vysvětluje Alice Bendová, která nám prozradila několik tajemství ze zákulisí seriálu. Podívejte se na ROZHOVOR tady.

S námi se můžete podívat i do zákulisí, třeba na to, jak se natáčela scéna svatebního překvapení. Tam se dozvíte i to, jak se Petra Hřebíčková osobně kouká na svatbu, která je ve stylu 60. let.

VIDEO najdete tady.

A teď zpět k loučení. Slova někdy nestačí, tak se podívejte na fotografie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.