FOTOGALERIE: podívejte se exkluzivně na jednu z největších scén natáčení

Tou je bezpochyby v seriálu Svatby v Benátkách dvojitá svatba slavné herečky a ministra kultury. Ti dva se schovávají před hromadou paparazzi fotografů, kteří chtějí ulovit ty nejlepší snímky dvojice, kterou společnost pranýřuje. Aby toho nebylo málo, na jejich svatbě čeká i ex-manželka ministra.

Sourodá dvojice herečky a ministra kultury se tak rozhodla svoji svatbu utajit pod záminkou, že médiím jako hladovým psům předhodí jednu svatbu se svými dvojníky, aby se mohli vzít v klidu a s láskou bez očí celé soudící společnosti.

Manželka pana ministra se rozhodne na svatbu také dostavit, hlavně proto, že ji nevěsta údajně dluží náhrdelník za rovných pět set tisíc korun! Herečku si zahrála Lucie Benešová a budoucího manžela Zdeněk Mahdal.

Zatímco jedna svatební dvojice vytvořená z jejich dvojníků se vdávala na nádvoří zámku, ta druhá a pravá si řekla své ano přímo na zámecké věži a v utajení. Nebylo by to však Svatby v Benátkách, aby se něco nepřihodilo....

Tato svatební scéna se natáčela od rána do večera. Jak můžete sami vidět, bylo zapotřebí velké množství komparzistů a také krásného počasí. To se bohužel objednat nedá, a tak se několikrát muselo čekat, než se přežene letní déšť.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.