Fotogalerie: Podívejte se s námi za kameru

Chcete se podívat na jeden z posledních dílů Svateb v Benátkách jinýma očima? Máme pro vás fotogalerii, která je plná fotek ze zákulisí natáčení 76. a 77. dílu. Poznejte svět seriálu z druhé strany.

Tento týden byl pro většinu postav velice směrodatný. José se rozhodl Olgu požádat o ruku, Olga konečně přijala. Milánek se s Lolou bez sebe navzájem tak trápili, že nezbylo nic jiného, než se dát znovu dohromady. I když mladý podnikatel bude mít ještě hodně práce zapomenout na všechno, co mu Lola provedla. Lola může být zase šťastná.

David s Lenkou si spolu konečně promluvili i o tabu, které se šířilo v jejich nové rodině. Malému Tomáškovi prozradí, že David není jeho pravým otcem. Viktor se stále snaží o syna starat, nemělo by to cenu. Lenka s ním nechce mít nic společného, přestože to vypadá, že se Viktor změnil k lepšímu. Byla jí to dosvědčit i Viktorova bývalá manželka, která nechápe, co se s jejím bývalým manželem momentálně děje.

Diváky a divačky čekají ještě další dva díly do konce druhé série. Další díl uvidíte již v úterý ve 20. 15 na Primě.

Podívejte se na fotogalerii plnou zákulisních fotek:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.