Fotogalerie: Zákulisí natáčení

Podívejte se do zákulisí natáčení seriálu Svatby v benátkách. Tentokrát se můžete podívat za kameru do dílu č. 23 a 24, které jste viděli tento týden. A co se tento týden stalo?

Tento týden byl velký hlavně pro Josého. Ten se dozvěděl, že je otcem dvojčat Olgy. Olga o tom dlouho nechtěla mluvit a nikomu jeho jméno nikdy neřekla. Otec dvojčat byl pro rodinu Drozdových naprosté tabu. Tentokrát se však José rozhodl jednat vlastní vůlí a dětem všechno řekl. Ty se k novému tatínkovi postavili velice statečně a přizpůsobivě. Ihned mu bez problémů začali říkat "tati". Spontánní oslovení "tatínku" ovšem způsobilo několik problémů v okolí Olgy. Nejprve překvapilo Romea, který se urazil, protože mu o tom Olga neřekla. A na řadu přišli i Olžiny rodiče. Jejich reakce byla naprosto klasická.

Jak už jsme psali, byla to ukázka toho, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše.

Ačkoliv to dlouho vypadalo, že svatební salon Navždy spolu se opravdu zavře a Lola s Olgou si bude muset rozjet každá svůj vlastní byznys, nakonec je jistá zkušenost svedla znovu dohromady. Ve svatebním salonu se objevil Lolin exmanžel Anté se svou novou nastávající. Nakonec se ukázalo, že chce se rozhodl salon koupit jako svatební dar budoucí nevěstě. Lola s Olgou jeho arogantní chování nemohly vydýchat a to je zase sblížilo i lidsky. Teď spolu plánují podnik rozjet ještě víc než předtím a dokonce dostanou v příštích dílech takovou nabídku, která se neodmítá. Hlavně proto, že bude finančně velice dobře ohodnocená...

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.