Gabriela Heclová: Andy je ještě dítě, proto chce, aby rodiče byli spolu

Svatby v Benátkách - Andy o vztahu Mariky a Ivana

"Andy jde do všeho po hlavě, dlouho jsem si myslela, že ji rodiče pošlou na internátní školu nebo otěhotní. Je to přesně ten typ slečny, která má v sedmnácti letech dítě," vysvětluje svůj pohled na seriálovou postavu Andy její představitelka Gabriela Heclová.

Na rozdíl od své seriálové role Andy má Gabriela na svých čerstvých sedmnáct let o dost dospělejší pohled na život. Studentka herecké konzervatoře je už přes rok součástí seriálu Svatby v Benátkách, kde hraje postavu Andy.

Trochu odrzlá a spontánní dcera Jiřího Dvořáka a Miroslavy Pleštilové se v poslední době snaží dát své rodiče zpátky dohromady. Zatímco Marika o tom nechce ani slyšet, protože donedávna měla vztah s charismatickým Josém (Pavel Řezníček), táta Andy se snaží Mariku získat zpět. Protože vášeň investoval hlavně do mileneckých vztahů, získávání vlastní ženy se odehrává v bolestivějším a o dost pomalejším tempu.

Andy je vnitřně velké dítě

My jsme se zeptali Gábiny, která mimochodem patří mezi jedny z českých nejúspěšnějších youtuberek, na to, jak vnímá svou seriálou postavu ve vztahu ke svým seriálovým rodičům:

"Andy je zatím ještě strašný ´mamánek´. Protože byla s Kájou, s kterým bydlela, a vrací se domů s tím, že ještě není připravená na to, aby si s někým hrála na rodinu. Andy je ve své podstatě někde uvnitř ještě úplné dítě. Možná proto také chce, aby byli tatínek s maminkou spolu, ale myslím si, že proti Josému nemá nic, má ho ráda. Nemá s ním špatný vztah, to spíš naopak, ale jde jí o to, aby byla její rodina spolu, protože vidí, jak je její táta nešťastný, když s Marikou není, " vysvětluje Gabina.

Jak to bude pokračovat mezi Marikou a Ivanem společně s Andy, to uvidíte už v úterý na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.