Grábnerovi se zapalují lýtka. David sabotuje práci, aby mohl jít s Hankou na skleničku

Svatby v Benátkách – David balí Hanku

Kde je konec asexuálnímu Davidovi Grábnerovi, který myslí celý den jen na zuby? Svůdná medička Hanka v něm totiž otevřela jistou zvědavost. Rozhodne se o ní dozvědět něco víc, ale narazí. Podívejte se na ukázku.

Málokdo by si pomyslel, že zrovna Davida Grábner se trochu zapomene v pohledu krásné a nebojácné praktikantky v jeho ordinaci. Hanka se ve své mladičké nerozvážnosti ničeho nebojí a do všeho jde po hlavě. Miluje flirtování a nebojí se ho použít ani na Davida Grábnera, který má doma těhotnou manželku Lenku.

David obdivuje její přednosti, ale Hanka ho překvapí

Do jeho života tím, že s ním je celý týden zavřená v jedné ordinaci, už totiž tak trochu zasáhla. Ví o jeho tajemství, že bude vychovávat nemanželské dítě. A za to ho podle svých slov obdivuje. Na tom by nebylo nic moc špatného, v případě, že by jejich vzájemné obdivování (pamatujete si na to, jak David obdivoval její ženské přednosti, když ji uviděl polonohou?) nezašlo někam dál.

Vzpomínáte na tuto scénu?

Jenže David se rozhodl, že zajde. Dokonce tím ohrozil o svoje profesionální chování, sabotoval práci, aby mohl jít s Hankou na skleničku. Ta ho ovšem pěkně překvapila.

Podívejte se na video, které najdete nhaoře v obrázku.

Sdílejte článek