Seriály a filmy

25. listopadu 2014 22:00

Petra Kloidová

Ivan vykopl Jůlii. Za co?

Svatby v Benátkách – Ivan dal Jůlii kopačky

"Kde jsi byla?" Většinou po takové otázce s nepříjemným podtónem následuje hádka. I to se stalo Ivanovi s Jůlií. Ta se vrátila lehce přiopilá z pracovního večírku. Ivan ji za to vyhodil z domu.

Jůlie už poslední dobou Ivanovi pěkně leze na nervy. Není divu, když je neustále nespokojená, pořád Ivana nutí, aby se rozhodl mezi ní a rodinou a navíc ji nesnáší všichni jeho blízcí. Pomalu to vypadá, že si Ivan začíná uvědomovat, co provedl. Jenže není už náhodou dávno pozdě?

Marika chodí s Josém a objevuje svůj nový život plný radosti, zatímco jeho dcera Andy se přestěhovala ke Kájovi. K rodině, která sice není perfektní, ale alespoň se v ní nemusí dělit o tričko s milenkou vlastního otce. O to vtipnější je fakt, že tuhle milenku mohla ještě před pár lety potkávat ve školce jako starší spolužačku.

Ivan se tedy rozhodne s dračicí Jůlií pěkně zatočit. Ve chvíli, kdy dojde Jůlii zamilovaná sms od jejího bývalého přítele, je s ní amen. Doslova. Ivan se rozhodne pro obrovský krok - vyhodí ji v noci z domu.

Svatby v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek