Jak bude pokračovat vztah Josého a Olgy?

Jak to bude dál poté, co spolu Olga a José strávili noc po deseti letech? Bude z jejich úletu vztah a přiznají se dětem? Podívejte se na exkluzivní sestřih, který uvidíte jen na na webu Svateb v Benátkách.

Rozchod Mariky a Josého nabral úplně jiné obrátky ve chvíli, kdy se Olga jala konejšit temperamentního malíře. Ti dva spolu skončili v posteli a momentálně na sebe myslí dvacet čtyři hodin v kuse. Jeden nepovedený večer a velice povedená noc jim obrátily život naruby. Oba dva mají ovšem velkou zodpovědnost. Olga má malé děti, které by Josého jako tatínka se vším všudy uvítali. Co na to ale řekne okolí? Kdy se ti dva rozhodnou odkrýt svůj vztah svým nejbližším? A nebude to příliš brzo?

Lolu už to s Milánkem nebaví

Lola je po potratu a následné sterilizaci, o které její partner Milánek nemá ani tušení. Rozhodla se, že mu bude lhát stále. Po náročném medicínském zákroku se ovšem cítí lehce sklíčeně a nechce být o samotě s Milánkem. Svěří se Olze, že sexu s Milánkem už se raději vyhýbá. Olga netuší, co jí na to má říct, a Lola se celou dobu tváří pěkně útrpně.

Loď s Eliškou a Filipem se potápí

Filip stále řeší masivní problémy své firmy. Celý den tráví rozzuřenými telefonáty, ostatní firmy mu neplatí. Eliška o jeho problémech zatím nic netuší, vrátila se do práce na pozici sociální pracovnice a vše se pomalu vrací do normálu, v bytě se začínají objevovat Eliščini klienti. Eliška se i tak nechce vzdát dětí a rozhodla se, že bude malého Dana doučovat anglicky. Olga na to nechce přistoupit, ale když vidí Eliščin zoufalý výraz, rozhodne se na její prosbu přistoupit.

Jonáš dostal konečně počítač a pěkně vyhubováno

"Já to nechci, prý se to neustále zasekává," vyhrožuje Jonáš, když mu Lenka do ordinace zařídí starší notebook. Marika má vyhřezlou plotýnku, a tak ji na chvíli zastoupila těhotná Lenka. Ta se rozhodla v jeho zastaralé ordinaci udělat menší revoluci.

SPECIÁLNÍ SESTŘIH:

Revoluce se děje i v čekárně. Jonáš se potká s dcerou Arlety. Dvacetiletá Karolína je jádrem jejich společného sváru. A Karolína udělá pořádnou hysterickou scénu.

Sledujte úterní díl Svateb v Benátkách ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.