Jak se natáčela svatba Davida a Lenky? Byli jsme u toho!

svb - Kraus a Zahradnická se berou

Druhý díl druhé řady Svateb v Benátkách bude plný svatební události Davida a Lenky. Lenka nemá do poslední chvíle úplně jasno, jestli řekne Davidovi ano. Pokud ano, jejich svazek postaví na lži. Vy se teď podívejte do zákulisí natáčení. Co k této scéně řekli herci?

Svatba Davida a Lenky se přetřásala celou první řadu. Ovšem pouze v teoretické rovině plánování. Když se Lenka s Davidem rozešla, protože měla poměr s jeho nejlepším přítelem, David si konečně uvědomil, o co přišel. A začal plánovat svatbu bez ní.

Lenka se momentálně nachází v příšerné situaci. Je těhotná se svým bývalým milencem a svatba s Davidem jí vysloveně spadla do klína přes noc. Nestačila říct naprosto nic.

"Mám dojem, že jsou věci, které se v životě úplně neplánují. Osud Davida, Lenky a jeho kamaráda je dost zapeklitý, ale hezky napsaný. Bohužel se domnívám, že takovéhle věci se v životě normálně stávají," prozrazuje Martin Kraus.

Lenka Zahradnická, která si zahraje tak trochu nešťastnou nevěstu, se podle všeho bála hlavně chvíle, kdy si na sebe oblékne luxusní svatební šaty: "Nejsem žádná princezna a znám se," smála se, ale z šatů měla opravdový respekt. Na kameru nám ukázala, že ještě není 100% dokonalá nevěsta. Překvapení uvidíte ve videu:-)

Podívejte se do fotogalerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.