To je dojemné! Zavzpomínejte na poslední nejlepší chvíle Anity

Svatby v Benátkách – Zavzpomínejte na Anitu

Anita zemřela. Ale byla to ona, kdo si uměla užít poslední měsíce zcela na plno. Zvlášť po boku Milánka, který ji zdárně sekundoval a do posledních chvil ji držel za ruku. Podívejte se na VIDEO.

Anitu jsme poznali ve chvíli, kdy se s grácií sobě vešla do svatebního salónu a rozhodla se, že se vdá. Jejím vyvoleným nebyl nikdo jiný než mladý Milánek, trenér z místní posilovny. Frajírek, o kterém si všichni mysleli, že je s Anitou jen kvůli jejím penězům. Anita se totiž během svých podnikatelských let stala milionářkou díky konzervám pro psy. Od té doby se už nemusela o nic starat. A užívala si život na plno.

Přestože měli všichni pochyby, jestli ke svatbě vůbec dojde a nevyzrálý Milánek se jako ženich postaví k takové životní výzvě čelem, nakonec vše dobře dopadlo. I přesto, že svatební šaty vybrané přímo v Barceleně nakonec tajně odkoupil Filip pro Olgu. Olga jí šaty vrátila. A teď se po nějaké době znovu vrátily k Olze.

Jediným škraloupem na štěstí Anity a Milánka byla její rakovina. Možná ta ji donutila užívat si život na plno a plnými doušky. Rakovina ji však v poslední době začala obírat o čím dál tím více energie a životních zážitků. Nakonec se rozhodla oslavit svoje poslední chvilky života grandiózní oslavou, která měla přesně jako ona obrovský styl.

Podívejte se ve videu, co všechno Anita prožila ve Svatbách v Benátkách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.