To je dojemné! Zavzpomínejte na poslední nejlepší chvíle Anity

Svatby v Benátkách – Zavzpomínejte na Anitu

Anita zemřela. Ale byla to ona, kdo si uměla užít poslední měsíce zcela na plno. Zvlášť po boku Milánka, který ji zdárně sekundoval a do posledních chvil ji držel za ruku. Podívejte se na VIDEO.

Anitu jsme poznali ve chvíli, kdy se s grácií sobě vešla do svatebního salónu a rozhodla se, že se vdá. Jejím vyvoleným nebyl nikdo jiný než mladý Milánek, trenér z místní posilovny. Frajírek, o kterém si všichni mysleli, že je s Anitou jen kvůli jejím penězům. Anita se totiž během svých podnikatelských let stala milionářkou díky konzervám pro psy. Od té doby se už nemusela o nic starat. A užívala si život na plno.

Přestože měli všichni pochyby, jestli ke svatbě vůbec dojde a nevyzrálý Milánek se jako ženich postaví k takové životní výzvě čelem, nakonec vše dobře dopadlo. I přesto, že svatební šaty vybrané přímo v Barceleně nakonec tajně odkoupil Filip pro Olgu. Olga jí šaty vrátila. A teď se po nějaké době znovu vrátily k Olze.

Jediným škraloupem na štěstí Anity a Milánka byla její rakovina. Možná ta ji donutila užívat si život na plno a plnými doušky. Rakovina ji však v poslední době začala obírat o čím dál tím více energie a životních zážitků. Nakonec se rozhodla oslavit svoje poslední chvilky života grandiózní oslavou, která měla přesně jako ona obrovský styl.

Podívejte se ve videu, co všechno Anita prožila ve Svatbách v Benátkách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.