To je náhoda! Ivan se potkal se záhadnou dámou na lavičce v parku

Ivan tvrdě pracuje na své fyzičce, aby co nejlépe dostál své nové seriálové roli. V tom ze sebe vydřít to nejlepší mu samozřejmě pomáhá Milánek, manžel naší slavné milionářky, která právě prochází těžkou zkouškou - léčbou rakoviny. Ivan se však v parku, kde společně běhají potkává s neznámou dámou..

Ivan a jeho bohémské sklony herce se nejspíš nezapřou. Zatímco doma momentálně seká latinu a je příjemně naladěný, svohe chvíle volna momentálně věnuje někomu úplně jinému než své manželce Marice. Svoji okouzlující přítomnost věnuje hlavně Lole, kamarádce Olgy. Olga zatím o ničem netuší, i když se ti dva potají scházejí v kaceláři svatebního salónu, kde společně tráví noci.

Lola se už konečně rozvedla se svým zámožným manželem Antém. A momentálně je bez peněz, ale i pořádného bydlení. Nicméně, jedno si už zařídila - klíče od garsonky, kde by se mohli s Ivanem dál scházet. Lola dokonce Ivanovi nabídla, že se přestěhuje do malého bytečku v Praze, kde na něj bude každé natáčení po večerech čekat. Vypadá to, že je tahle tvrdá byznysmenka z Benátek nad Jizerou konečně pořádně zamilovaná. Jak to tak ale bývá, zase do nesprávného muže.

Ve čtvrtečním díle se Lola s Ivanem "nenápadně" setkají v parku. Podívejte se do fotogalerie:

Co na její návrh řekne Ivan? A kdy jejich utajené působení v Benátkách praskne? To uvidíte na Primě ve 20.15 ve čtvrtek ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.