Jonáš si počká na Karolinu před prací, jejich hádka bude mít fatální důsledky!

Svatby v Benátkách – Jonáš atakuje Karolinu

Jonášovi nedá mladá Karolína spát. Od té doby, co se potkává s její matkou Arletou v zubní ordinaci, je mu jeho údajný románek stále předhazován. Ani Dagmar už mu nevěří. A tak se rozhodne jednat a na Karolinu si počká před její prací.

Dr. Jonáš měl kdysi sedmnáctiletou Karolinu zneužít a zbavit ji panenství. To tvrdí ona a její matka Arleta, která mu kvůli tomu nemůže přijít na jméno. Jejich denní hádky v čekárně jsou čím dál tím vyhrocenější. Jonášovi to nedá a chce spor s Karolinou vyřešit. Vybral si k tomu ovšem nešťatsný způsob. Celou jejich hysterickou scénu vidí Lenka, která si to samořejmě nenechá pro sebe. A její slova budou mít fatální důsledky pro Jonáše.

Lže, nebo říká pravdu?

Je však otázka, zda má zrovna Karolina pravdu. Dagmar vypátrala, že Karolína trpí tzv. bájným lhaním. Lhala ovšem i v případě chronického sukničkáře Jonáše?

Podívejte se na bonusovou scénu ve videu. Ve čtvrtečním 65. dílu uvidíte, kam se celá kauza Jonáš vs. Karolina dostane.

Svatby v Benátkách můžete vidět na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.