José požádal Olgu o ruku! Řekne ano?

Čtvrteční Svatby v Benátkách uvidíte ve 20 15 a čeká vás krásný moment. Vyznání lásky je jedna z těch nejkrásnějších věcí, která člověka může potkat. Olga takovou příležitost dostala. Řekne ano?

José je otec obou dětí Olgy a dokonce i toho třetího, které na objevení světa teprve čeká, proto není divu, že se umělec rozhodl požádat Olgu o ruku. Na svou milou si ovšem připravil takové malé překvapení. Nalézt zásnubní prstýnek totiž není jen tak. U celé akce byly i děti, které jsou přirozenou součástí života Olgy a Josého. Vše proběhlo romanticky, máte se na co těšit!

Lenka má mateřskou krizi

Lenka si svůj nejkrásnější den v bílém už prožila. Teď momentálně řeší pravého otce svého čerstvě narozeného syna. Může se totiž klidně stát, že malý Tomášek se v dětství dozví o svém otci dříve, než by bylo vhodné. O příběhu jeho rodiny ví půlka města. Lenka se s Davidem domluví, že Tomáškovi o jeho otci všechno řeknou.

To se bývalé sestřičce hodí, protože je s Viktorem stále v kontaktu. Do Benátek ji přijíždí navštívit i Viktorova exmanželka. Lenka neví, co si o tom má myslet, protože Petra vyzvídá. Vůbec nechápe, jak se Viktor mohl tak změnit. Rozhodl se pro rodinný život přesně ve chvíli, kdy o obě potenciální rodiny přišel. Lenka kromě toho prožívá mateřskou krizi, Tomášek nechce spát a ona je neuvěřitelně unavená. Pláče Davidovi na rameni.

Ivan řeší bydlení, Romana stíhačku

Marika to s odstěhováním se od prarodičů své dcery myslí opravdu vážně. Buď se odstěhují do pražského bytu, nebo si ve Špičce postaví vlastní dům. Ivan se rozhodl tajně kontaktovat Romanu Vágnerovou, která už několik měsíců pije krev jeho otci. Vše musí udělat tajně.

Ani Romana nemá úplný klid. Sice nedávno obnovila intimní kontakt se zubařem, ale toho teď hlídá Dagmar. Přečetla si její esemesku, a tak se rozhodla, že noční zubařskou záchranu prožije se svým milým, kdyby to byla náhodou jen past. Můžete se těšit na vtipnou scénu.

Hledání nových lásek, objevování starých

Filipovi se podařilo vybruslit z podnikatelského neúspěchu díky zakázce na Milánkovu halu. Oba dva momentálně prožívají osamocené životy. Filip se rozhodl, že bude usilovat o Kamilu, které opravil zatékající terasu. Je to však dobrý nápad, když Kamila chodí s Romeem? Romeo se Filipovi přiznal, že nedovede Kamile dát to, co by ona potřebovala...

EXKLUZIVNÍ SESTŘIH:

Milánek smutně surfuje po internetové seznamce Romea, ale José mu naznačí, že by ještě neměl házet flintu do žita. Lola je v jeho nepřítomnosti stále úplně zničená. José mu zpočátku nevěří, pak se rozhodne zeptat se Loly osobně...

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15 již tento čtvrtek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.