José připravuje pro celou rodinu velké oznámení

Co uvidíte ve čtvrtečních Svatbách v Benátkách? 69. díl vám nabídne velké překvapení připravené Josém a do života Lenky se znovu dostane Viktor.

69. díl Svateb v Benátkách bude ve znamení oslav a návratů.

Jako černý stín z minulosti se vrátí Viktor Brom, který si stále stojí za svým. Chce se k Lence vrátit a vychovávat jejich syna, který se ještě nenarodil. Lence přinesl dárky pro budoucí mininko, ale Lenka o žádném návratu nechce ani slyšet. Myslí si, že je to stejně jen zoufalost z Viktorovy strany, protože ho manželka vyhodila. Lenka se se svým rizikovým těhotenstvím doma nudí a v hlavě tak řeší věci, které by ani nemusela. Její ženská intuice jí napovídá správně. Koketující studentka medicíny Hanka může být pro Davida velké lákadlo. Lenka zatím nic o nevěře, která už proběhla, netuší.

Lola připravuje vlastní svatbu

Lola se už připravuje na vlastní svatbu s Milánkem. Chce mít svatbu netradiční, šaty nebudou bílé (ani béžové) a vsadila se s Olgou, že ji pojme velice netradičně. Netradičně i na samotnou Lolu Brajčič! Hodlá si totiž ke svatebním šatům obléct místo jehel holínky!

Na svatbu se připravuje i vědátor a bratr zdravotní sestry Arlety (pracuje u zubaře Davida Grábnera). Ten se chystá na první noc se ženou. Vyvolenou má být dívka, Romeova zákaznice, která ještě nikdy neměla bližší fyzický vztah s mužem. Místní vědec je na tom podobně, a tak si jde pro praktické rady ke zkušenému Romeovi.

Dveře ve svatebním salonu se v jarním období netrhnou, práce je až nad hlavu. Plnou hlavu z šití má hlavně krejčí Zelený, který se musí potýkat s velice hrubým klientem, jenž mu neustále vyhrožuje. Olga mu radí, ať si z něj nic nedělá, ale Karel chce s prací skončit. Další návštěvou je i Petra Faltýnová, která vrací Lole večerní šaty. Během povídání starých kamarádek se dostane i na téma Leoš. Jak to má teď Petra s Leošem?

José má nejen pro Olgu překvapení

José plánuje malé překvapení, které chce zveřejnit před celou rodinou Drozdových. Ani Olga zatím netuší, o co jde, ale jeho vyhýbavé chování nevěstí nic dobrého...

Svatby v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.