Jsou určité věci, o kterých muži nerozhodují, říká Ondřej Veselý o svatbách

Ondřej Veselý je hlavně herec z oblastního divadla, který se televizním divákům napoprvé nepředstavil v úplně dobrém světle. Ve své první seriálové roli si totiž zahrál velmi necharakterní postavu. Teď, v seriálu Svatby v Benátkách, hraje milovníka. A přitom svatby považuje za zcela zbytečné.

Ondřej Veselý hraje ve Svatbách v Benátkách jednu z hlavních rolí. Jeho Filip Krejza je dle Ondřeje hlavně pohodový chlap, který má rád sport, jen se zamiloval do nesprávné ženy, zatímco doma na něj čeká manželka. Fanynky si pomalu jeho urostlé postavy začínají všímat. Aby také ne, má dva metry a pomněnkově modré oči, zároveň sympaticky nepatří mezi seladony-exhibicionisty. "Jsem stydlín," říká o sobě skromně.

Přitom stačilo málo a divačky v čele s Petrou Hřebíčkovou, představitelkou Olgy Drozdové, by neměly o kom snít. Ondřej totiž vysloveně nesnáší konkurzy, protože se stydí a navíc jsou časově náročné. Konkurz k seriálu Vyprávěj trval skoro třičtvrtě roku, Ondřej byl v té době vytížený herec Jihočeského divadla. Zato role Filipa Krejzy mu byla v podstatě nabídnuta rovnou, prostě mu zavolala produkce. "Jediné, co jsem musel absolvovat, byly kamerové zkoušky, rozhodně bych ale netvrdil, že mi role byla přímo psána na tělo," usmívá se.

Ondřej kromě své seriálové role a stálého angažmá v Divadle pod Palmovkou, které prostřídává s hostováním v Jihočeském divadle, nic moc nestíhá: "Snažím se chodit dvakrát týdně do posilovny, jinak ale naprosto nic jiného nestíhám." Zapomněl však na přítelkyni, kterou má společně s částí své rodiny v Českých Budějovicích. Hraje v seriálu, jehož tématem jsou hlavně svatby, jak on přistupuje ke svatbám? Překvapivě poměrně negativně. Ostatně jako většina mužů.Nemám kladný vztah ke svatbám a k ženění obecně. Myslím si, že to není potřeba, i když jsem vlastně nedávno zjistil, že to asi také nezávisí jen na mě. Jsou totiž některé věci, o kterých my chlapi nerozhodujeme.

Ondřeje Veselého ve Svatbách v Benátkách můžete vidět každou neděli ve 20:15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.