Seriály a filmy

12. listopadu 2014 17:00

Petra Kloidová

Kryštof vás provede celým natáčením rubínové svatby

V úterý jste viděli, jak celé Svatby v Benátkách oslavily rubínovou svatbu Aloise a Libuše. My jsme byli na natáčení a Kryštof Zapletal, kterého znáte jako jedno z Olžiných dvojčat, se chopil role průvodce...

Kryštof Zapletal právě hraje syna Olgy, který se nechce smířit s jejím novým partnerem Romeem. Není se čemu divit, nedávno poznal svého nového tatínka, jenž je úžasný. José si ukradl srdce dvojčat raz dva svojí spontánní povahou a domkem u moře:-) Zatímco Romeo zoufale bojuje alespoň o jejich sympatie.

My jsme během natáčení Kryštofa vyzkoušeli i z toho, co to vlastně znamená rubínová svatba, ale nezapomněli jsme se zeptat ani na jeho osobní názory.

Téma bylo přece jasné: manželství. Jak dlouho tedy může vydržet takové manželství? Co je třeba udělat pro to, aby spolu dva lidé vydrželi rovných čtyřicet let?

"Musí si rozumnět a mít se rádi. Nemůžou jen sedět vedle sebe tři hodiny na gauči a neříkat si nic. Občas by měli někam společně zajít, to je podle mě důležité, " radí Kryštof.

Kryštof je velký kluk s ucelenými názory, které si můžete poslechnout právě teď.

Další vyústění rubínové svatby uvidíte ve čtvrtek na Primě ve 20.15

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.