Která je vaše nejoblíbenější postava Svateb v Benátkách? Hlasujte!

Svatby v Benátkách – Výherci soutěže v ateliéru Svateb

Druhou sérii Svateb v Benátkách zakončil 79. díl s názvem Svatební překvapení. Hlavní postava Olga si konečně řekla ano s Josém, otcem jejích dětí. Krásná blondýna však není jedinou postavou. Možná to bude Sofiina volba, ale řekněte nám, která je vaše oblíbená postava seriálu Svateb v Benátkách!

Kromě krásné Olgy, která dlouho neměla štestí v lásce, jste v seriálu mohli sledovat i příběh její kamarádky a společnice Loly (Alice Bendová), jež měla poněkud náročnější roli během celé druhé sezony. Značnou oblibu si u divaček našel také Milánek (Václav Noid Bárta) svou roztomilou bezprostředností. Nebo to byl vznětlivý otec rodu Alois společně s nepraktickou maminkou Libuší?

Mohl to být i vrcholně nepraktický David Grábner, který se stal během dvou sériíí otcem a také pochopil, že život se nedá jen tak naplánovat. Nebo vtipný Romeo, který se jen tak neusadí? Bob Klepl jako doktor Jonáš, který by se svou vychytralostí snad dokázal přežít i na Marsu? Těch možností je samozřejmě víc, hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.