Lenka se vrátí, ale...

Na začátku seriálu jsme si nedokázali představit, že by takové poleno jako je David Grábner mohlo zůstat samo bez Lenky. Ta byla totiž jeho pravou rukou nejen v práci, ale i v praktickém životě obecně. Jenže teď Lenku ztratil...

Lenka byla od začátku vztahu dost nespokojená s tím, jak se David chová. To, že je pro praktický život naprosto nepoužitelný, to by snad ještě přežila, ale jeho postoj k závazkům a svatbě, to už bylo trochu moc. Hodně dlouho s ním bojovala, aby ho vůbec do svatebního salonu pod jejich ordinací vůbec dostala. A když ho tam konečně dostala, sama musela uznat, že na její vysněnou svatbu budou muset ještě hodně šetřit.

Možná se ulevilo i Davidovi, nicméně to by nesměl přijít do jejich života Dr. Brom. Spolužák z vysoké od Davida, který nenechá žádnou sukni jen tak projít. Lenka se stala jeho druhou objetí a není se čemu divit. Jakékoliv milostné vyznání nebo snad aktivita mu byli cizí.

David si začal všímat, že Lenka je nejen duchem jinde, ale dost často i fyzicky. Začala se vymlouvat na kamarádku. A pak na to přišel, pamatujete?

Podívejte se:

Lenka se chce vrátit!

má to však jedno ale, které Davida hodně zabolí. Podívejte se na ukázku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.