Lidé by se měli brát okolo pětatřiceti, to už mají rozum, radí Zdeněk Mahdal

Zdeňka Mahdala ste mohli sledovat ve Svatbách v Benátkách jako ministra kultury, který si bere slavnou herečku. Tohoto temperamentního herce si můžete pamatovat i jako moderátora historické Prima jízdy. A málokdo ví, že Zdeněk Mahdal je muž, který má velikou slabost pro ženy.

...A tak i mnoho zkušeností s láskou. Zdeňka Mahdala už na kameře příliš často nepotkáte, věnuje se hlavně jako podnikatel svému dabingovému studiu. Nicméně, se s námi podělil o pár svých životních zkušeností, které během svého pestrého života tento pětinásobný otec nabral.

"Já jsem si svatbu v devatenácti letech už vyzkoušel a mladým bych to nedoporučoval. A v podstatě to vypadá, že se během historie mladí poučili a nežení se a nevdávají. Já bych jim poradil, ať si to ti dvacetiletí lidé rozmyslí a berou se třeba v pětatřiceti. To podepisuji, dnes už mladí mají trochu víc rozumu než dřív my." Co sám Zdeněk Mahdal obdivuje na ženách? "Já mám rád, když mě žena umí vyslechnout. To obdivuju, " prozradil.

Podívejte se na celý rozhovor:

Podobný názor na svatby jako Zdeněk Mahdal má i herecká legenda Oldřich Vízner. Podívejte se jaké jsou jeho argumenty proti svatbám obecně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.