Seriály a filmy

20. července 2014 21:30

Petra Kloidová

Osobně bych svatby mladým nedoporučoval, říká Oldřich Vízner

V seriálu konečně provdal svou nehezkou dceru za amerického kovboje. I když se svatby cukrář Kyselý bál jako čert kříže. Myslel si totiž, že americkému kovboji přeskočilo, když si chce vzít jeho dceru. A jak to má slavný představitel Saturnina osobně se svatbami? Poněkud satiricky...

Šestašedesátiletý Oldřich Vízner má za sebou barvitý život charismatického muže, na kterého prostě letí ženské pokolení. Vízner sice hraje v seriálu Svatby v Benátkách, ale k svatbám je kvůli svým zkušenostem dosti skeptický. Možná proto, že už má za sebou dvě, s poslední partnerkou, také herečkou Vendulou Křížovou (můžete ji znát z Cest domů), už se neoženil, přestože spolu mají dvě malé děti.

Vendula Křížová si přitom během svého partnerského vztahu užila své hlavně s bývalou manželkou Oldřicha. S Janou Šulcovou si dokonce vyměnily i pár názorů, ale teď se z obou hereček staly kamarádky. Jana Šulcová dokonce Vendule Křížové hlídá děti.

Proč by svatby zrušil? Podívejte se na rozhovor!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.