Lola už má se svým těhotenstvím jasno. Podívejte se, jak se rozhodla

Svatby v Benátkách uvidíte již v úterý na Primě ve 20. 15. Minuý týden se Lola dozvěděla, že je těhotná. Dítě nechtěla, přestože se jí Olga snažila přemluvit. Teď se Lola o svém rozhodnutí poradila i s primářem místní gynekologie.

Lola byla a je žena, která do svého života nikdy nezahrnovala děti. Má ráda barevný život a podle jejího názoru do takového života děti nepatří. Navíc tvrdí, že to dítě by bylo učiněný chudák. "Já nejsem typ matky, já nemám ty obvyklé mateřské pocity. Je mi jenom špatně. Já bych nebyla šťastná a to dítě také ne, " vysvětluje Lola.

Primář gynekologie v jejich společném rozhovoru dodává, že existuje procento žen, které pro mateřství není stavěné. Zároveň ji však upozorňuje, že v případě interupce už by se mohlo stát, že nikdy těhotná nebude. A o to Lole jde.

Podívejte se na celou scénu:

Mohli jste také hlasovat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.