Lucie Benešová si bude ve Svatbách brát ministra!

Lucie Benešová bude hrát v primáckém seriálu Svatby v Benátkách postavu své vlastní profese. Zahraje si slavnou herečku. A objeví se hned ve dvojroli.

Lucie hraje populární herečku Barbaru Karasovou, která nejen díky své práci velmi zajímá bulvární média. Má totiž vztah s ministrem kultury Burdou, kterého hraje Zdeněk Mahdal. Tato dvojice se chce v seriálu vzít, ale je jí jasné, že taková událost neunikne pozornosti médií. Vymyslí proto lest na oklamání bulváru – předhodí médím své dvojníky. Díky tomu se jak Lucie, tak Zdeněk v seriálu objeví ve dvojroli.

„Hrát herečku mě moc baví. Odjakživa jsem si totiž užívala, když mě maskéři líčili a česali. Spousta herců to naopak nesnáší. A v roli Barbary a její dvojnice jsem v maskérně často a jsem pokaždé jiná, což mě moc baví,“ říká Lucie. Stalo se jí samotné, že by někdy musela utíkat před médii jako její seriálová postava? „Naštěstí ne, nejsem tak žádaná herečka, aby mě novináři museli pronásledovat. A s pozorností, kterou občas poutám, jsem se naučila pracovat. Pokud nechci, prostě nechodím na večírky a akce, kde je plno novinářů a fotografů. Nebo tam naopak jdu, ale pak musím počítat s tím, že jejich pozornosti neuniknu. To zkrátka patří k herecké profesi,“ říká Lucie.

Podívejte se na rozhovor:

Ve dvou různých podobách se objeví i Zdeněk Mahdal. „Jako dvojník, který má představovat ministra, jsem nejdřív tak trochu za vagabunda. S rozcuchanými vlasy a knírkem si připadám jako sňatkový podvodník. Ale pak mě jako oholí a ostříhají a budu od ministra k nerozeznání. Ženit se před kamerou je mnohem lepší než ženit se ve skutečnosti.

Když se totiž svatba nepovede, natočí se ještě jednou, což v životě bohužel nejde,“ zafilozofoval si Zdeněk Mahdal, který se s Lucií už pracovně několikrát potkal jak při natáčení, tak například v divadelní společnosti Háta.

Lucii Benešovou uvidíte již v úterý ve 20.15 na Primě v seriálu Svatby v Benátkách!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.