Má Romeo nadobro odejít? To má rozhodnout Olga

Svatby v Benátkách – Olga to má rozhodnout

Olga má rozhodnout, co bude s ní a Romeem dál. Romeo vážně přemýšlí nad tím, že odjede na Island. Co řekne Olga? A co byste řekli vy?

Romeo se ve 43. dílu Svateb v Benátkách konečně rozhodne říct Olze, co se v jeho životě v posledních dnech dělo. Vydírala ho mafie, které před lety dával tipy na prázdné byty a domy. Teď po něm chtějí půl miliónu a Romeo je samozřejmě nemá.

Olga o ničem nevěděla do doby, dokud se u ní doma neobjevil Timur, jeden z mafiánů, a neohrožoval děti nožem. Romeovi pomůže matka, která je naštestí úspěšná podnikatelka. Částku za něj zaplatí, ale na oplátku chce něco jiného. Těšte se, čeho se bude dožadovat.

Když se Romeo snaží Olze všechno vysvětlit, Olga propukne v šílenou hysterii. Málem to přeci odnesly její děti, nechce Romea ani vidět. Jak to tak bývá, většina mužů v nepřijemných situacích volí útěk. A Romeo v první řadě vyhrál studijní cestu na Island, kde by mohl zdokonalit svoje fotografie. Cesta, kam dřív nechtěl, se mu teď náramně hodí. Po Olze ovšem chce, aby mu řekla, jak to s jejich vztahem bude dál.

Sdílejte článek