Mám dvě možnosti, vysvětluje Filip Elišce

Filipovo život je teď zcela naruby. Má se starat o své čerstvě nabyté děti, zároveň musí zachránit svoji vlastní firmu před krachem. V životě už mu podle něj zbývají vlastně jen dvě možnosti. Podívejte se na video.

Ve čtvrtečním 65. dílu Svateb v Benátkách se José stavil za Filipem, protože chce vidět testy otcovství, které zatím ještě nikdo kromě Olgy neviděl. Filip je čerstvě přestěhovaný u své matky, takže neví, kde co má. V úterním dílu se José dokonce rozhodne domluvit Elišce, aby testy otcovství skutečně našla.

A to není jediný Filipův problém. Filip se dostal se svojí stavební firmou do zacykleného kolotoče. Kdy mu neplatí firmy a on nemůže platit ostatním firmám. Jeho stavební firma se tak bleskovým tempem potápí. Eliška si naivně myslí, že to musí mít jednoduché řešení. Filip ji ve své nepříjemné náladě řekne, že situace má pouze dvě řešení. Nic veselého to ale nebude.

Podívejte se na video.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě v úterý ve 20. 15!

Podívejte se na exkluzivní sestřih z úterního dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.