Mám dvě možnosti, vysvětluje Filip Elišce

Filipovo život je teď zcela naruby. Má se starat o své čerstvě nabyté děti, zároveň musí zachránit svoji vlastní firmu před krachem. V životě už mu podle něj zbývají vlastně jen dvě možnosti. Podívejte se na video.

Ve čtvrtečním 65. dílu Svateb v Benátkách se José stavil za Filipem, protože chce vidět testy otcovství, které zatím ještě nikdo kromě Olgy neviděl. Filip je čerstvě přestěhovaný u své matky, takže neví, kde co má. V úterním dílu se José dokonce rozhodne domluvit Elišce, aby testy otcovství skutečně našla.

A to není jediný Filipův problém. Filip se dostal se svojí stavební firmou do zacykleného kolotoče. Kdy mu neplatí firmy a on nemůže platit ostatním firmám. Jeho stavební firma se tak bleskovým tempem potápí. Eliška si naivně myslí, že to musí mít jednoduché řešení. Filip ji ve své nepříjemné náladě řekne, že situace má pouze dvě řešení. Nic veselého to ale nebude.

Podívejte se na video.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě v úterý ve 20. 15!

Podívejte se na exkluzivní sestřih z úterního dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.