Martin Kraus hraje zubaře, ale u zubaře byl jen pětkrát v životě!

Svatby v Benátkách – Klaním se zubařům!

Zvuk zubařské vrtačky nenávidí asi každý z nás. Nicméně jednou ročně se do ordinace s přemáháním dovlečeme. Martin Kraus si v novém seriálu Svatby v Benátkách zahraje zubaře Davida Grábnera. Paradoxem je, že on sám se zubaře bojí jako čert kříže...

Martin Kraus sice v novém seriálu hraje zubaře, ale možná je jedním z těch, kdo trpí tzv. dentální fóbií. V tomto případě trpí nejen pacient kvůli chorobnému strachu ze zubařů, ale hlavně jeho chrup. A Martin Kraus se opravdu snaží návštěvu zubaře oddálit, co to jde, do doby, kdy už to opravdu nejde. Paradoxem je, že v seriálu hraje zubaře Davida Grábnera, který svoje zubařské náčiníčko miluje jako muž svoje nové žihadlo v garáži.

Na umrtvující injekce se těší

Odlišnější povolání už si Martin Kraus zahrát nemohl. Faktem je, že podle svých slov byl u zubaře asi tak pětkrát v životě:

"Bojím se, proto nechodím na preventivní prohlídky. I když možná je to tím, že jsem na podobné věci spíš lempl. K zubaři jdu až na poslední chvíli, když už je návštěva akutní a já mám takové bolesti, že se k zubaři vlastně těším, protože se nemůžu dočkat, až mi pomůže. Většina lidí se bojí umrtvovací injekce. Na tu se já naopak těším, že konečně nebudu nic cítit."

Jak profesionálně tedy zahrát zubaře, když se mu vyhýbáte jako čert kříži? Odbornou podporu má Martin Kraus každé natáčení díky zubařského páru, který mu ukazuje základní držení vrtačky, aby vypadal jako ten nejlepší zubař na světě, protože to MUDr. Grábner je.

"Zuby, zuby, zuby, nic jiného mého zubaře nezajímá," směje se Martin Kraus. Jen o zubech však jeho postava rozhodně nebude. David Grábner má totiž ve své ordinaci sestřičku Lenku, která je zároveň i jeho partnerkou. A Lenka ho chce prostě a jednoduše dostat do chomoutu. Jenže David Grábner se do ženění moc nežene...

Ve videu se dozvíte, co si Martin Kraus o zubařích myslí:-)

Chcete poznat jeho seriálovou postavu lépe?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.