Měli bychom se před tím ještě osprchovat, navrhne neznámá kráska Romeovi

Jak jsme vám předesílali, Kateřina Brožová se objeví tento čtvrtek ve 20. 15 na Primě v dalším dílu Svateb v Benátkách. Romeo potká Kamilu v posilovně v posilovně, která patří Milánkovi. Ti dva si hned padnou do oka. A jak to tak bývá, Romeo si na nic nehraje a jde rovnou na věc.

„Filipa znám z divadla, ale spolu hrajeme úplně poprvé. Pár dílů Svateb v Benátkách jsem viděla, mám tedy základní povědomí, oč v něm jde," prozradila Kateřina Brožová, takže scéna, kde to sexuálně jiskří, jí nedělala takové problémy.

Romeo a Kamila v sobě najdou zalíbení už během cvičení, kdy ji Romeo pozoruje. Kamila si toho všimla. Když se jí snaží svatební fotograf oslovit, hned mu s veselostí v hlase odpovídá.

Vypadá to, že se jí Romeo líbí a přistoupí na jeho hru. Na konci se ovšem i tak odvážný lovec jako je Roman trochu vyděsí. Ve chvíli, kdy Kamila přijme pozvání na pivo a pronese větu: "To bychom se měli před tím ještě osprchovat." Romeo si není jistý, jak přesně bylo myšleno slovo "my".

...A my vlastně také ne:-)

Podívejte se do fotogalerie z natáčení:

Podívejte se na VIDEO:

Ve čtvrtek máte poslední šanci zúčastnit se soutěže se Svatbami v Benátkách. V článku vám prozradíme více:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.