Milánek zjistil, že Lola je těhotná. Řekne mu Lola pravdu?

Svatby v Benátkách uvidíte zase v úterý ve 20.15 na Primě. Na co se můžete těšit? Milánek se od Romea dozví, že je Lola těhotná, jenže...

60. díl Svateb v Benátkách bude tentokrát o vymezování pozic.

Zatímco má krásná Kamila problémy s paní učitelkou Dagmar Kloudovou, která má problémy se svou žačkou a dcerou Kamily, Romeo něco omylem prozradil. A Lole bude tentokrát pěkně horko.

Milánek se dozví o těhotenství

Milánek nic netušil o těhotenství, které Lola prožila. Už vůbec však neví, že ho bez jeho svolení ukončila. Lola totiž nikdy nechtěla být matkou kvůli svým zážitkům z dětství. Rozhodla se pro interupci, ale Milánkovi nic neřekla. Romeo se v tělocvičně prořekl a popřál mu k budoucímu miminku. Majitel posilovny a přítel Loly tak zareagoval jako správný muž. S kyticí a zásnubním prstýnkem dorazil za Lolou do svatebního salonu. Lola zpočátku nic nechápe, pak jí všechno dojde. Řekne Milánkovi pravdu?

Dvojčata jsou mezitím stále na bojišti mezi svoji matkou a Krejzovými. Olga má hádku s Krejzovou a rozhodne se jejich večerní setkání sabotovat. Filip se všechno dozví a začne vyhrožovat soudem. Děti dostanou strach a začínají být podezřele hodné.

David flirtuje s praktikantkou Hankou

David má s ostrou sestrou Arletou poměrně problém, sestra je občas pěkně drzá. Navíc ji Lenka nakáže, aby si koupila nějaké lepší pracovní oblečení, což Arletu trochu urazí. Flirtování Davida s krásnou medičkou Hankou ovšem začíná nabírat na obrátkách. David se kvůli ní rozhodne skončit v práci dříve, aby ji mohl pozvat do baru. Co na to Hanka?

V 60. dílu se navíc ukáže, že ženská intuice není jen tak nějaký pojem. Lenka sice žárlí na Hanku už od začátku, ale teď má pocit, že se něco mezi nimi začíná dít. Poprosí Elišku, aby je při její návštěvě ordinace trochu zkontrolovala.

Svatby v Benátkách uvidíte v úterý na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.