Miminko v seriálu: Davidův Tomášek je ve skutečnosti Natálka

Svatby v Benátkách – Tomášek je holčička!

David Grábner s Lenkou si nedávno přivezl ze seriálové porodnice jedno seriálové miminko. Malý chlapeček momentálně Lence tak trochu cuchá nervy, ve skutečnosti je ovšem všechno jinak. Tomáška hraje holčička!

Martin Kraus hraje seriálového zubaře Davida Grábnera, který se musel vyrovnat s tím, že jeho prvorozené dítě nebude tak úplně jeho. Může za to tak trochu zamotaný vztah k jeho partnerce Lence, která se na pár chvil sblížila s jeho seriálovým kamarádem. Viktor je sice otcem dítěte, David za malého Tomáška ovšem převzal veškerou zodpovědnost.

Jak nám však Martin Kraus v rozhovoru prozradil, malého Tomáška hraje holčička. V praxi natáčení nejen seriálů se většinou využívají miminka – dvojčátka. Pro případ, kdyby jedno bylo rozmrzelé nebo nemocné. Svatby v Benátkách však darovaly nejmenší roli vůbec jen malé holčičce, která se jmenuje Natálka.

"Natálka má nádherné oči, je moc hodná a všechno okolo ní ji zajímá. Je skvělá, " rozplývá se herec, který s ní poslední dobou hraje ty nejdůležitější herecké scény. Sám Martin si už opravdovou roli otce shodou okolností vyzkoušel, v září se mu s jeho dlouholetou přítelkyní narodil chlapeček Jakub.

Podívejte se na rozhovor.

Poslední dva díly druhé série Svateb v Benátkách uvidíte příští týden v úterý a ve čtvrtek na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.