Mráčky na azurové obloze? Tak to vypadá u Romea

Svatby v Benátkách – Romeo má problém s Kamilou

V nedávné době jste mohli ve Svatbách v Benátkách sledovat, jak se Romeo hádá s Kamilou. Teď to ale vypadá, že jejich vroucná láska je minulostí. Romeo se přizná tátovi, kde je vlastně problém...

Svatební fotograf Romeo a majitel seznamovací agentury nikdy neměl problém s opačným pohlavím. To většinou ony s ním, když se Romeo rozhodl jejich (často jen sexuální) ukončit. Po rozchodu s Olgou, která jejich odloučení nesla velice těžko, si našel hodně rychle náhradu v podobě elegantní a krásné Kamily.

Kamila je samostatná žena, která se o sebe vždycky dovedla postarat. Její pohodový charakter ovšem končí ve chvíli, dokud jde o její třináctiletou dceru. Rozárka nikdy nepoznala svého otce, a tak se jí Kamila snaží nahradit oba dva rodiče. Romeo tvrdí, že je Kamila na své dceři závislá.

Jak se záletný fotograf svěřuje svému otci, něco v jejich vztahu prostě nefunguje a Romeo přesně netuší co. Ukončí jejich společný vztah?

Podívejte se na ukázku.

Celý díl uvidíte už ve čtvrtek na Primě ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.