Seriály a filmy

18. listopadu 2014 11:00

Petra Kloidová

Na Prostřeno! bych osobně neměl nervy, říká Ladislav Potměšil

Seriálová rodina Drozdových v primáckých Svatbách v Benátkách už pár dílů žije soutěží Prostřeno!. Den D, v němž se ukáží Aloisovy (Ladislav Potměšil) kuchařské schopnosti, nastane v úterním dílu.

Fanoušci seriálu vědí, že Aloise přihlásila do pořadu Prostřeno! vnučka Andrea (Gabriela Heclová). A Alois od první chvíle na účast v pořadu trénoval. Bylo jasné, že připraví králíka, ale nebyl si jistý, na jaký způsob. Tak Alois recepty testoval na své rodině, která mu dělala dobrovolné ochutnávače. Nakonec vyhrála varianta na smetaně.

V seriálu vaří především Alois, zatímco jeho žena Libuše (Hana Gregorová) raději než nad pekáčem v troubě tráví čas nad knihami ruských klasiků. Ve skutečnosti je Hana Gregorová vyhlášená kuchařka, která skvěle vaří i peče a strašně ráda hostí rodinu i přátele. Ale v kuchyni se neztratí ani Ladislav Potměšil.

„Králíka na smetaně nebo na paprice taky umím připravit a občas ho dělám. Pokud peču králíka na smetaně, ještě ho před pečením naložím do koření „na divoko“, jak se říká do mořidla na zvěřinu. Podobné soutěže bych se ale nikdy neúčastnil. Nerad bych si pouštěl filmaře do bytu, moc dobře vím, co to obnáší, ale hlavně bych na to neměl nervy. Rád pro kolegy a kamarády občas uvařím nebo v létě na chalupě něco urožním, ale soutěžit bych v tom nechtěl,“ smál se Ladislav Potměšil.

A my pro vás máme jednu otázku: Je to domácí?:-)

Jak uvaří Alois ve Svatbách v Benátkách to uvidíte už dnes na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.