Nehasit, hořím! Zákulisí scény s Andreou Verešovou

Svatby v Benátkách - Andrea Verešová

Krásná Andrea Verešová se sice modlila, aby scéna s hořením svatebních šatů, které měla v ten moment na sobě, skončila co nejrychleji. Koneckonců, mohla se opakovat jen dvakrát, protože návrhářka Tatiana Kovaříková identické svatební šaty ušila pouze dvoje...Jak to vypadalo během natáčení?

Andrea Verešová v roli Mirky Vopičkové již během prvních scén málem uhořela. Tedy jen v seriálu, ale stejně. Vypadá to, že Andrea Verešová je pro svoji hereckou roli přímo zapálená. Modelka si zahraje roli nevěsty a novomanželky, jejím manželem není nikdo jiný než temperamentní Ernesto Čekan. Toho temperamentu využije samozřejmě i před kamerou. Už teď vám můžeme pozradit, že seriálovou dvojici uvidíte častěji...

Rozhovor s Andreou Verešovou jste mohli vidět už ve VIP Zprávách.

Na řadu měla přijít kaskadérka, nakonec to byla Andrea

My jsme však byli přímo u toho, jak se upálení nevěsty natáčelo. Podívejte se na video, které vám odpoví, jaká je atmosféra na place. "Bylo to velmi dramatické. Do konce jsme museli požádat i o asistenci kaskadérky." přiznává Andrea, která se na začátku prý trochu bála. O to větší stres to byl pro celý štáb, protože svatební šaty byly pouze dvoje a v roli nevěsty byla v podstatě neherečka, ačkoliv velice šikovná Andrea Verešová. Scéna se tedy musela povést maximálně napodruhé.

Podívejte se na zákulisí natáčení celé scény a rozhovor s Andreou ihned po uhašení!

Pokud jste scénu neviděli, můžete se na ní podívat znovu již v úterý ve 20.15 na Primě. Z velkého zájmu diváků opakujeme premiérový díl!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.