Nepodceňujte výběr spodního prádla pod svatební šaty

Když si Brigitte Bardott přála na filmové natáčení novou luxusní soupravu spodního prádla, režisér se rozčiloval na co tak drahé prádlo potřebuje: "Moje chůze je tak ladnější, " odvětila mu blonďatá kráska. Nejen šaty jsou totiž v den D to nejdůležitější.

Svatební den bude patřit mezi ty největší ve vašem životě, zvlášť pokud se už nikdy nebude opakovat. V tento den také chcete být nejkrásnější ženou široko daleko. Od toho jsou tady dokonalé svatební šaty, abyste oslnila. Abyste se cítila dobře a sebevědomě, na to potřebujete to správné spodní prádlo. Spodní prádlo vám pomůže podrthnout vaše přednosti, stejně jako dokáže sofistikovaně zakrýt vaše komplexy.

Krom tradičních pravidel jakože by nevěsta měla ve svatební den mít na sobě něco modrého a něco půjčeného, je tady i pravidlo dokonalého prádla, jež vám vykouzlí tu nejladnější chůzi do nové části života.

Spodní prádlo vybíráme podle svatebních šatů

Zapomeňte na to, že si pod svatební šaty vezmete svou obyčejnou bílou podprsenku a k tomu nějaké bílé kalhotky, jež jste vyhrabala ve skříni. Kvalitní a krásná spodní souprava je základ. Tu vyberete podle toho, jaké máte svatební šaty. Pokud odhlídneme od esenciálního základu, že si vybíráte šaty, které vaší postavě sednou jako ulité a vystaví na odiv vaše přednosti, můžeme pokračovat dál. Spodní prádlo vybíráme podle materiálu šatů, ale také podle typu postavy.

Chcete prádlo přiznat, či nikoliv?

Výběr toho správného prádla by měl být postaven na tom, jak sebevědomě chcete působit. Pokud jste éterická víla v rozevlátých šatech či nevěsta milující klasickou eleganci, nejbezpečnější a nejneviditelnější volbou je hladké spodní prádlo v tělové barvě. Nebude prosvítat přes látku ani barvou, ani materiálem. Dávejte si pozor na krajkové spodní prádlo, které na těle sice vypadá úžasně, ale pod jednoduché svatební šaty se naprosto nehodí. Může nevhodně prosvítat přes látku.

Podvazek by se měl nosit na pravé noze. Pokud chcete nosit punčochy, volte samodržící. Bílé jsou pro ty, které mají štíhlou gazelí nožku, jinak vybírejte spíš barvu co nejpřirozenější k vaší kůži.Co pod krajkové šaty?

Pokud máte svatební šaty z krajky bez podšívky, chce to nejen krásnou postavu, ale také si rozmyslet, jestli prádlo přiznat chci, či nikoliv. Módní editorialy se v poslední době nebojí odhalit luxusní bílou podprsenku, která staro-romantiku poněkud rozbíjí a dodává sexy nádech. Pokud se na toto sebevědomější nošení necítíte, není nic jednodušího než zvolit bílý korzet nebo body. Sázkou na jistotu však bude prádlo tělové barvy.

Nebojte se podprsenek push-up

Chcete, aby si všichni příbuzní mysleli, že si váš manžel bere bohyni? Nebojte se push-up podprsenek, které vám vykouzlí sexy žlábek a nezbytné sebevědomí. Ovšem v případě, pokud máte prsa malé či střední velikosti. Pro větší prsa je stěžejní stokrát omýlaná opora. Vybírejte šaty tak, abyste mohla nosit podprsenku s ramínky. Pokud toužíte po svatebních šatech s holými zády, musíte si být jisté, že vaše prsa (respektive tělo) to unesou.

Pro takové příležitosti existují silikonové podprsenky, které mají pouze dva silikonové košíčky, jež si nalepíte na prsa. Před svatebním dnem si je však párkrát vyzkoušejte, abyste se v nich v den D cítila svá. Než se stanete na tento úkon odbornicí, bude to chvíli trvat. Důležitá je hlavně pohodlnost (tj. mimojiné také správně zvolené velikost). O spodním prádle byste neměla celý svatební den vědět. Proto zapomeňte i na různě se zařezávající kalhoty, či tanga (pokud vám nejsou příjemná).

Stahovací spodní prádlo

Pokud nemáte postavu modelky a v šatech si nejste zcela jistá, je tu ještě jedna věc, která vám pomůže zachránit sebevědomí. Stahovací spodní prádlo. Hned na začátku pro vás máme dobrou zprávu, dnes už tyto prádla nevypadají jako bombarďáky po vaší babičce. Můžete si vybrat vkusné bílé jednoduché prádlo, které stáhne bříško a vytvaruje zadeček. Pokud to šaty dovolí, můžete si pod ně pořídit rovnou celé body. Budete překvapená, jaké zázraky dokáže stahovací prádlo provést. Stejně jako ve všech případech, i tady je zcela důležité, abyste věděla, že se v nich budete cítit příjemně. To je totiž váš den, který si nemůžete nechat zkazit!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.