Noid vezme Lolu do kojeneckého ústavu. Chystá na ní zradu!

Svatby v Benátkách – Noid vezme Alici do kojeneckého ústavu

Touha po dítěti se nejspíš nedá jen tak ukočírovat. Milánkovi, narozdíl od jeho partnerky Loly, tikají biologické hodiny. Rozhodne se Lolu malou lstí dostat do kojeneckého ústavu, kde už má vyhlídnuté dítě. Reakci Loly (ne)chcete vidět...

Lola si stojí za tím, že žádné dítě nechce, přestože Milánkovi tvrdí, že dítě už mít nemůže. Majitel posilovny a továrny na psí žrádlo se snaží Lolu přemluvit. Dostane jí do kojeneckého ústavu, který sponzoruje a kde si vyhlédl malého chlapečka, jennž někdo odložil do babyboxu. Zatímco Milánek je na měkko, Lola zuří vzteky. Sestra totiž automaticky nese formuláře na žádost o adopci. Milánek jí nic neřekl.

"Je tohle normální? Já myslela, že tohle mají jen ženský, který touží po dítěti a tikají jim biologické hodiny. Jenže Milánkovi tikají taky, " stěžuje si zoufalá Lola Olze, která se na ní snaží tlačit, aby kvůli Milánkovi to dítě adoptovala. Milánek si myslí, že Lola má trauma ze svého potratu a snaží se kontaktovat jejího gynekologa. Gynekolog by měl udržet lékařské tajemství, ale udrží ho namalém městě?

Sdílejte článek