Nový příběh ve Svatbách v Benátkách: Tentokrát o Kájovi

Pamatujete si na toho kudrnatého vytáhlého kluka, který uklízí ve svatebním salonu Olgy a Loly? Kájovi tuto práci domluvil děda a krejčí salonu Karel Zelený. Karel mladší pracuje tvrdě už ve svých osmnácti, protože musí. V ukázce uvidíte proč.

Kája nestihl maturitu, a proto pracuje ve svatebním salonu jako uklízeč a sem tam produkční. Chce se hlásit na FAMU na produkci, ale k jeho snu mu zbývá ještě jeden krok. Dodělat si maturitu. K té nebyl připuštěn, protože se nestihl učit. Jeho maminka v té době onemocněla a on se musel starat o svou menší sestru.

V novém díle však odhalíte také důvod toho, proč se Kája nejraději zdržuje venku. Jeho domov totiž okupuje despotický otčím. Ten si pod záminkou "přispívání na domácnost" bere všechny jeho peníze, popíjí a na matku je hrubý. Poznejte začátek příběhu.

Víc uvidíte už tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Reprízy Svateb v Benátkách si můžete užít každou sobotu v 15.30 na televizních obrazovkách Primy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.