Seriály a filmy

12. listopadu 2014 15:00

Petra Kloidová

O čem budou čtvrteční Svatby? Dívčí válka začíná

Ve svatbách v Benátkách se stane katastrofa. Eliška přišla o své vymodelné děti, o které se s Filipem snažili tři roky. Filip se kvůli dětem k Elišce dokonce vrátil. Zatímco Ivan dál pokračuje ve svém mileneckém poměru všem na očích.

Ve čtvrtečních Svatbách v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15 paní Krejzovou, která málem zkolabovala na schodech. Najde ji Olga s dětmi. Domovnice je v šoku, protože Eliška potratila svoje dvojčátka. Olga paní Krejzové pomůže nahoru a rozhodne se jít podpořit Filipa, který musí být zcela zničený. Na děti se hrozně těšil i po všech mileneckých peripetiích s Olgou. Byl rozhodnutý stát se skvělým otcem...

Olga je v šoku, když jde podpořit Filipa a najde ho přiopilého společně s Ivanem a Milánkem v jeho domě, myslela si, že bude smutný. Filipovi se nakonec všechno podaří naštvané Olze vysvětlit, ta ho pozve na oběd. Romeovi nic neřekne... a to bude takový malý ohýnek na střeše.

Romeo se samozřejmě cítí ohroženě a žárlí, protože ví, že Olga má pro Filipa pořád speciální místo ve svém srdci. A navíc, Romeo si s dětmi vede pořád stejně, ovšem dvojčata si začínají čím dál tím více zamilovávat rodiče Romea, kteří to s dětmi viditelně umí.

Na Špičce se ovšem dějí věci. Marika se minule probudila nahá vedle Josého. Jak bude jejich romance pokračovat? Kromě sexu na jednu noc si však užije spíše nepříjemné zážitky. Na statku je stále Ivanova milenka, která se rozhodla se tam zabydlet. Marika se odstěhovala do jiné části statku, i tak však mezi těmi dvěma vzniká pořádná dívčí válka.

Z Ivanovy mladičké milenky není nadšený ani Alois a Libuše, Alois dostane za úkol si s Ivanem promluvit jako chlap s chlapem. A Ivan? Ten prostě dostane jasné ultimátum. Alois má kromě svého syna i jiné starosti – pečlivě trénuje na blížící se Prostřeno!

Lence se stále nedaří odpoutat se od Viktora, který je s Davidem jedna ruka. Na svatbě se jim dokonce povede přilepit se vteřinovým lepidlem k nevěstě. A Lenka si vyslechne jejich kamarádský rozhovor o nikom jiném než o ní samotné. Příjemné to nebude...

Podívejte se na Svatby v Benákách už tento čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.