O co jste přišli v úterním dílu? Podívejte se právě teď na Prima Play!

Svatby v Benátkách můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě. A pokud jste úterní Svatby v Benátkách nestihli, můžete se podívat na náš televizní archiv Prima Play, kde si je zdarma můžete přehrát. A dokonce všechny díly. O co jste tentokrát přišli?

Co se ve svatebním salonu Navždy spolu děje právě teď?

Svatební salon měl sice ještě před nějakou dobou namále, aby vůbec přežil, ale teď se u něj dveře netrhnou. Lola a Olga dostanou instruktážní mapu, jak se dostat na tajné místo. Na podivně odlehlém místě jim odeberou mobily a prohledají kapsy. Obě ženy jsou strachy bez sebe, nevědí, co se děje. Zakázku jim však domluvil Ivan. Jeho o dost slavnější kolegyně, které Ivan hraje v seriálu bodyguarda, se chce vdávat. A jelikož je se svým budoucím manželem terčem paparazzi fotografů a v bulvárních plátcích se objevuje denně, snaží se o utajenou svatbu.

1) José požádal Olgu o ruku

2) Ivan zase podlehne Lole, i když jí odmítal

3) Marika Lolu s Ivanem odhalí a vyhodí ho z ložnice

4) Lenka nedokáže vystát Honzu, syna Davida. David ji totálně ignoruje.

5) V noci se Lenka nevrátí domů

Podívejte se na úterní díl TADY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.